Ćwiczenia na powiększanie penisa

Istnieje szereg mniej bądź bardziej skomplikowanych ćwiczeń na powiększanie penisa. Ta metoda jest o tyle fajna, że przy jej stosowaniu nie musimy rezygnować z codziennych obowiązków. Co więcej, jest ona całkowicie bezpłatna. Większość skutecznych ćwiczeń jest ogólnodostępna np. w Internecie. Wystarczy wygospodarować kilka – kilkanaście minut w ciągu dnia i cieszyć się prąciem o jakim zawsze marzyliśmy. Niestety, powiększane penisa za pośrednictwem ćwiczeń, chociaż bardzo skuteczne, wymaga od nas ogromnej cierpliwości. Nie da się ukryć, że całość trwa bardzo długo – pierwsze efekty widoczne są zazwyczaj po kilku tygodniach. Są one na tyle mało spektakularne, że sporo mężczyzn rezygnuje z tej metody na rzecz innej – bardziej skutecznej.

Ćwiczenia na powiększanie penisa warto przeprowadzać w domowym zaciszu. Wbrew powszechnej opinii, nie trzeba zmieniać planu dnia. Wystarczy kilka wolnych chwil np. wieczorem przed snem. Penis jest najbardziej podatną na kształtowanie częścią ciała, a więc to, że efekty ćwiczeń będą widoczne jest niemal bardziej niż pewne. Mając na uwadze nasze bezpieczeństwo, ćwiczenia te winny być wykonywane powoli i stopniowo – tak, by nie doszło np. do jakiegoś naderwania. Powiększanie penisa za pośrednictwem ćwiczeń to całkowicie nieinwazyjna metoda, która by odrobinie skupienia pozwoli nam osiągnąć swój cel. Mimo że w jej przypadku nie ma skutków ubocznych, powinniśmy trzymać się ścisłych wytycznych.

Aby wydłużyć penisa w stopniu zadowalającym powinniśmy wykonywać dane ćwiczenia przez blisko pół roku. Wiadomo jednak, że każdy jest inny i efekty mogą pojawić się zarówno znacznie wcześniej jak i później. Pierwsze różnice w długości penisa zauważymy po średnio 3 tygodniach. Do tego czasu nie powinniśmy się zniechęcać. Warto podkreślić, że na początku widoczny jest jedynie przyrost długości prącia wiotkiego, a więc w stanie spoczynku. Penis w stanie erekcji nabiera centymetrów dopiero z czasem.

Ćwiczenia na powiększane penisa pozwalają wypracować stałe efekty. Wbrew pozorom to bardzo ważne. Niektóre sposoby na powiększanie członka działają jedynie przez określony czas, a ich efekty ustają, gdy rezygnujemy z danej metody. Przykładem może być tutaj powiększanie penisa za pośrednictwem pompki. Wadą ćwiczeń na powiększane penisa jest ich czasochłonność. Nie każdy ma motywację, aby poświęcać swój codzienny wolny czas na odpowiednie masowanie, ugniatanie czy rozciąganie członka. Jeżeli mamy pewność, że nie uda nam się wytrwać w swoim postanowieniu, nie warto w ogóle zaczynać. Gdy przerwiemy „kurację” w połowie, a więc po miesiącu czy dwóch, będziemy wyłącznie zawiedzeni tym, że nie udało nam się osiągnąć więcej.

 

No votes yet.
Please wait...